Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madarak (23 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 17:53
65.000 HUF
182.50 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
280.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
106.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 20:17
24.990 HUF
70.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
68.000 HUF
190.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
29.800 HUF
83.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
112.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 12:23
5.900 HUF
16.57 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. jún. 21. 12:23
14.000 HUF
39.31 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között