restaurálandó (28 tétel)
Lejárat: 1 óra 22 perc0 licit
150.000 HUF
150.000 HUF
29.999 HUF
83.92 USD
Lejárat: 3 óra 29 perc0 licit
60.000 HUF
167.85 USD
Lejárat: 1 nap 0 óra0 licit
100.000 HUF
100.000 HUF
39.999 HUF
111.90 USD
Lejárat: 1 nap 22 óra0 licit
160.000 HUF
160.000 HUF
29.999 HUF
83.92 USD
Lejárat: 2 nap 21 óra0 licit
215.000 HUF
215.000 HUF
210.000 HUF
587.49 USD
Lejárat: 3 nap 5 óra0 licit
13.000 HUF
13.000 HUF
12.000 HUF
33.57 USD
Lejárat: 3 nap 17 óra0 licit
190.000 HUF
190.000 HUF
170.000 HUF
475.59 USD
Lejárat: 3 nap 20 óra0 licit
1.100.000 HUF
1.100.000 HUF
1.000.000 HUF
2,797.57 USD
Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
170.000 HUF
170.000 HUF
160.000 HUF
447.61 USD
Lejárat: 5 nap 0 óra0 licit
150.000 HUF
150.000 HUF
100.000 HUF
279.76 USD
Lejárat: 5 nap 0 óra0 licit
45.000 HUF
45.000 HUF
43.000 HUF
120.30 USD
Lejárat: 6 nap 19 óra0 licit
52.000 HUF
52.000 HUF
50.000 HUF
139.88 USD
zsolnay tehénke
ezüst salátás
csontra festett
ballagás
zsolnay eozin hajnalka
hústű
szocreál festmény
tóra olvasó
bélyeg petőfi
niklova
bambusz lámpa
j seregély márta
pincelámpa
weiler péter
madár dísz
villeroy and boch tányér
ajka crystal
hosszúhegy
zsolnay névjegykártya tartó
lubiana bögre
vászonruha
ferenc dániel nagy
kalocsai mintás porcelán
vallási medál
antik faliszőnyeg