szöllősy (13 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 29. 06:14
2.999 HUF
8.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 14:24
22.800 HUF
64.07 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 15:25
39.900 HUF
112.13 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
134.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
49.999 HUF
140.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:23
57.500 HUF
161.59 USD
Feltöltve: Tegnap, 09:59
57.500 HUF
161.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 07:36
79.999 HUF
224.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
435.60 USD
16 század
turul szobor
trischler
vetélő
ezüst serleg
vastag csésze
zsolnay pipacs
csécsy
szabó lőrinc
levélpapír
kegyérem
macska cica
petheő a lászló
kovács károly
muránói pohár
ford
drasche kutya
arany tükör
biwa gyöngy
5 márka 1939
hollóházi nyulak
kemping főző
urna hollóházi
ifj keleti jenő
art deco szekrény tálaló