Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgyes (50 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
975.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
864.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
390.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.66 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.67 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
557.64 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
192.39 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.94 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
237.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
460.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
264.88 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
557.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.25 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
278.79 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
248.15 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
sörreklám
haaz
reuter ágoston
régi autós pohár
verebélyi
kun márta
tibeti antik
utazási plakát
svoboda
nemes család
törpe karácsonyfadísz
csete ildikó
thonet lerakó
régi balatoni hajók
18k fülbevaló
kiss karola
vastag ezüst karperec
női alkalmi
antik hatású
kislány képeslap
játék automata
képeslap erotikus
üvegtechnika
télapó porcelán
osztrák magyar korona