zsúrkocsi (1 tétel)
stempli
réz asztalilámpa
bieder váza
parád üveg
luch óra
selyem terítő
jelzett fa
áttört ezüst gyűrű
cseh készlet
vizer júlia
herendi apponyi lámpa
ékszerek arany fülbevaló
1932 ötven pengő
made in austria
peterson pipa
eschenbach bavaria
szőke péter jakab
képeskönyv
füles tálca
szász endre album
art deco szófa
faragó miklós festmény
patkolt tojás
antik rézkarc
jubileumi