Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fafaragás (13 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 02:00
26.000 HUF
72.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
237.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
36.000 HUF
100.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 09:19
12.000 HUF
33.60 USD
Feltöltve: 2023. okt. 15. 20:36
120.000 HUF
335.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 12. 08:50
145.000 HUF
405.96 USD
Feltöltve: 2023. okt. 12. 08:33
215.000 HUF
601.94 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kassai károly
zatzka
orosz tojás
hollóházi hamupipőke
bornyitó
herendi malacfogó
fehér antik porcelán
latin szótár
arany nyaklánc kígyó
zsolnay szögletes
certina ds
karácsonyi forgó
ikea függöny
réz szűrő
mozis
zsinagóga
kormányzó
kémcső
kidston
kofa mérleg
jack daniels
falka
zsolnay apáti
polikresz
herendi gyümölcs mintás