Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
Ónémet (360 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 28. 21:35
109.999 HUF
307.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 07:23
129.999 HUF
363.60 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 14:16
150.000 HUF
419.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 10:11
109.999 HUF
307.66 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:17
14.000 HUF
39.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 22:14
109.999 HUF
307.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 12:18
249.000 HUF
696.43 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 20:34
35.000 HUF
97.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 10:07
109.999 HUF
307.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 09:53
100.000 HUF
279.69 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 05:24
250.000 HUF
699.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 12:36
215.000 HUF
601.34 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.69 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 07:55
109.999 HUF
307.66 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:35
59.999 HUF
167.81 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
96.500 HUF
269.90 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 19:39
39.000 HUF
109.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.