szék hajlított (23 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 22:44
140.000 HUF
394.60 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 10:48
8.400 HUF
23.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 08:10
200.000 HUF
563.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
70.000 HUF
197.30 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
56.37 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 12:55
120.000 HUF
338.23 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 14:17
80.000 HUF
225.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:18
9.000 HUF
25.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
120.000 HUF
338.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 19:06
14.200 HUF
40.02 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 21:46
10.000 HUF
28.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 06. 18:54
8.000 HUF
22.55 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 09:13
8.000 HUF
22.55 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 11:54
15.000 HUF
42.28 USD
elegáns
vallauris
krajcsirovics
balogh józsef
fischer mieg
jack daniels
diskay lenke
porcelánfigura
smaragd természetes
szabolcs
újmagyar szignótár
madonna medál
balázs istván
xviii századi
366
talpas üveg kínáló
szm
nagy képkeret
serves
ashton drake
smiths
varróláda
ezüst gyertyatartó pár
aquarell
gracza