szecessziós (83 tétel)
Feltöltve: Ma, 10:36
145.000 HUF
408.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 11:10
145.000 HUF
408.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 18:00
296.250 HUF
835.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 21:03
24.900 HUF
70.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 18:53
36.000 HUF
101.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:31
45.000 HUF
126.92 USD
Eladva: 2024. máj. 01. 21:09
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 20:13
360.000 HUF
1,015.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 23:29
100.000 HUF
282.04 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 11:53
20.000 HUF
56.41 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 21:55
142.600 HUF
402.18 USD
148.300 HUF
418.26 USD
zsolnay eozin szarvas
zsolnay eozin oroszlán
gyertyacsipesz
fém falióra
hollóházi lovas huszár
bolbáné széles magda
cseh istván
pad ülőke
mag bertalan
lepke gyűjtemény
csontszínű
matyó blúz
podany
70 éves
antik wc
utca lámpa
babatakaró
orosz parfüm
fonott tároló
sindy baba
old country roses
kukoricás kancsó
régi gyalu
villeroy and boch tányér
lőfegyverek