Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
Barokk (61 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: 2024. máj. 13. 20:29
Antik Barokk Szekrény !!!
A második képen látható valószínű a készitő neve!
700.000 HUF
1,971.50 USD
Antik Barokk Szekrény !!!
A második képen látható valószínű a készitő neve!
700.000 HUF
1,971.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:39
170.000 HUF
478.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 21:10
75.000 HUF
211.23 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 23:55
35.000 HUF
98.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
276.01 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 18:15
100.000 HUF
281.64 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.64 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:03
25.990 HUF
73.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
225.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
480.000 HUF
1,351.88 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kolobok
forint 1880
kovács ernő
15000 forint
tündérmesék
retro csehüveg
képeslap autó
józsef attila forgalmi sor
retro játék autó
üveg karácsonyi dísz
ritka lámpa
simon bolivar
karácsonyfa dísz cica
nutria
holly
czene béláné
orvosi fém fülbevaló
makora
necklace
dedikált lp
akrobata
karácsonyfadísz hattyú
crna
swarovski angyal
ezüst fél dolláros