thonet (2 tétel)
Frissen restaurált, hibátlan, antik Art Deco debreceni Thonet felnyitható oldalú zsúrkocsi/bárasztal
119.250 HUF
335.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:48
54.800 HUF
154.10 USD
karácsonyi gyertya
roulette
lábtartó zsámoly
gyertyacsipesz
cseh istván
öntöttvas csillár
lemezkád
turmixgép
selyem hálóing
telefon játék retro
passuth lászló
karácsonyfa gömb dísz
filigrán karkötő
antik utazó óra
makray jános
vintage képkeret
kortárs szobor
falicsempe
országúti
10 fillér 1926
présház
gucci táska
illeték
salvador dali litográfia
világvevő