figurák (1 tétel)
Lejárat: 3 nap 2 óra0 licit
6.000 HUF
16.91 USD
herendi viktória leveses
rokokó tükör
cigány lány
angol festmény
festmény sérült
porcelán tartó
debreczeny
thonet garnitúra
10 centimes
1000 korona 1922
bat
bihar vármegye
verő
triptichon
körmöczbányai
kerti kerámia
színész képeslap
kés bak
karácsonyi lámpás
szarvasok
keresztény
abrudan
retro izzósor
zsolnay fehér mélytányér
aranyozott kávéskészlet