Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
növény (6 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 17. 23:17
25.000 HUF
69.98 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
279.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 11:54
4.990 HUF
13.97 USD
Dekoratív Áttört finom kidolgozott növény peremmel,a Brüsszeli "pisilő fíú"-val bronzírozott hamutál
1.990 HUF
5.57 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 21:00
8.990 HUF
25.16 USD
LEÁRAZTAM!!Antik, perzsa poncolásos növényi ornamentikával és ónozással díszített fedeles réz kiöntő
4.500 HUF
12.60 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.