öntött (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 17:20
28.000 HUF
78.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 19:57
35.000 HUF
98.42 USD
Magyarország régi címere, régi öntés, 19. század végi, talán kültéri öntöttvas címer, szép dekoráció
69.990 HUF
196.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 16:42
9.000 HUF
25.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 16:37
5.900 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 06:31
8.000 HUF
22.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 21. 16:22
5.000 HUF
14.06 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 08:05
29.000 HUF
81.55 USD
Feltöltve: 2023. aug. 15. 07:56
5.000 HUF
14.06 USD
Feltöltve: 2023. máj. 26. 17:19
15.000 HUF
42.18 USD
abaliget
elekfy jenő
vadászékszer
festmény badacsony
birkózó
1948 5 forint
50 korona 1914
madaras tányér
régi újság
magyar kard
gyöngyös tál
antik kiöntő
szigliget
gyenes lajos
nád
tálas
pető jános
madaras porcelán
állatorvosi
üveg körte
óriási
növény litográfia
kék topáz
ibolyás csésze
zsolnay fekvő