öntött (2 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 11. 14:10
38.500 HUF
108.16 USD
Orosz Bronzírózott Öntött Spiáter Jermak Tyimofejevics Kozák Atamán Figurális Szobor.Jelzett. 40 cm.
125.000 HUF
351.18 USD
fehér gránit tányér
retro orosz
kortárs festő
tassy béla
lakkozott fa
polska
vajszínű
antik utazó óra
szikszay ferenc
tatra asztal
kés készlet
csorba simon lászló
húsvéti fa tojás
istván dénár
német kard
karcagi falitányér
kutya medál
horganyzott kád
műanyag bögre
judea
képeslap világháború
állólámpa búra
vászon ing
20 lei
herendi porcelán bonbonier