képkeret antik (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:57
3.000 HUF
8.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
99.000 HUF
279.61 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55x70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
166.64 USD
55.000 HUF
155.34 USD
46.000 HUF
129.92 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:53
39.999 HUF
112.97 USD
Gyönyörű témájú festmény-Kandallónál melegedő gyermekek olaj / fatábla jelzett kép keretben HIBÁTLAN
29.999 HUF
84.73 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
150.000 HUF
423.66 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 20:57
66.000 HUF
186.41 USD
szász endre pillangós
antik cukortartó
royal albert moss rose
ceruzák
kerti kő
aquincum porcelán
mid century lámpa
városképes
ottó lászló
unicumos pohár
barna ilona
fáraó
bevásárló kosár
zsolnay baba
gépkarabély
1 millió pengő
hajós lámpa
császári
műanyag tároló
storno
faldísz
szecessziós képeslap
doxa férfi óra
papp sándor
herendi csung vert