11 tétel
Lejárat: 10 nap 17 óra0 licit
220.000 HUF
615.72 USD
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
karácsonyfadísz propaganda
kanóc
hungarhotels
herend lux
herendi viktória mintás fonott tálka
hamadan szőnyeg
pillangó bronz
drasche hadik
vitorlásos rézkarc
miroslav klinger
karácsonyfadísz csikóhal
capodimonte giuseppe armani
túra bakancs
monet karkötő
boroskehely
magyar reformatusok
50 forint unió
hajós képeslap
smaragd üveg
ezüst medál modernista
drabant
mauthe falióra
farsang kaspó
opál gyűrű 52
vadászos tányér