hímzett lenvászon (0 tétel)
törölköző tartó
losonci lilla
gyerekjáték
barcsay jenő
moser üveg
fotók
bordás ferenc
bayer
zsolnay rózsa
karlsbad
álló fogas
czigány
csanak
fluorit
ajka
antik fűszertartó
porcelán étkészlet 12 személyes
anglia
2 fillér 1943
munkavédelmi
antik olajfestmény
napóra
art deco plakát
pilot
aranyozott pohár