bácskai (1 tétel)
oskóné
ajtó csengő
bádog tál
üveg jézus
herendi türkiz
vászonruha
német fényképezőgép
arany csillár
varga rézkarc
aláírásával
ikea váza
berendezés
mn jelvény
sinkó váza
readers digest
wechsler
kos porcelán
teáskészlet kahla
hálóruha
2020 50 forint
antik házi áldás
szlovénia
kerámia teás
lee
szabadságszobor