film könyv (1 tétel)
klein képeslap
egyedi festéssel
1972 július
boda dezső
sétáló petróleum lámpa
asztali lámpa zöld búrával
tudományegyetem
oszlopos ónémet szekrény
agár wood
zsolnay porcelán tányérok pillangós
eternal beau
bécsi könyvszekrény
rézkarc halász
olasz porcelán kínáló
vastagh éva
birodalmi sassal
sörüveg
8 szögletű
régi karácsonyfa dísz szódásüveg
aranyozott gránát
sznyegurocska
pesti napló album
kiskomárom
monet ékszer
kígyó szobor