aranyozott készlet (1 tétel)
royal dux fiú
épületkerámia
életkép
golgota
kölnis
katonai gyűrű
thonet forgószék
gránátköves gyűrű
brambly hedge
coca cola üveg
csipkebogyós
porcelán virág
marimekko
horthy jelvény
gyenes
dudás juli
szász endre rézkarc
asterix
koloniál asztal
richter antik
ásvány gyűrű
1940 10 fillér
fillér lot
hollóházi csíkos váza
szőrme bunda