kiss györgy (0 tétel)
fehérarany porcelán
pettenkofen
vászon hímzett
20 lei
kristály üdítős
óra vegyes
marjai antal
keleti kanna
csillagszóró
mézszínű
cicás kép
aranyozott bavaria
női irha
antik utazó óra
elefántos gyűrű
csung
láb réz
zimbabwe dollár
hajnyíró
hetey katalin
20 fillér 1958
béka szobor
sitzendorf porcelán
vászon ing
prágai