1989 (0 tétel)
barasits
sitzendorf porcelán
vadászpohár
vászonruha
kornfeld
törékeny vágyak
teás retro
thek endre
darth vader
10 para
ostffyasszonyfa
ezüst medál papucs
20 fillér 1958
máltai lovagrend
német porcelán kutya
csillagzafír
alföldi panni
fekete cica
intarziás kisasztal
weck
borostyán ezüst karkötő
sisak bélés
erdei viktor
kézzel horgolt
ferencsak attila