balla (1 tétel)
100 forint 2022
hertay mária rézkarc
husvéth lajos
ferraris
tűzzománc morelli edit
hímzett lenvászon
khmeleva
vega rádió
alois kern
arany fülbevaló 18
évszámos kerámia
felszabadult
gablonz malom
nádazott ülőgarnitúra
5 korona replika
zsolnay arany csíkos
deguéne
nivella solingen
amstrong
bőr fülbevaló
alföldi porcelán virslis
női overál
bottlik
antik tűzoltó
ipari hangszóró