Fotel (1 tétel)
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Fotel
Nő, Rajz, grafika, Tanulmány, Dongen, ceruza,
24.880 HUF
69.11 USD
18 k arany fülbevaló
rézkarca
rézkarc lászló gyula
pálcás fotel
kristály kosárka
szent istván emlékérme
mosonmagyaróvári
herendi viktória mintás tányérok
üveg figurák
kandalló óra szerkezet
ganz mávag
bronz farkas
tekla nyaklánc
orosz pohártartó
almár
réz könyvtámasz
sárga kazetta
chanel kendő
régi férfi óra
trabant 601
lapos tányérok
zöld ruha
virágh
westmark
zoologique