tájkép (3 tétel)
bertalan rózsa
petra baba
hímzett lenvászon
csont őrlemény
horthy emléklap
kalocsai porcelán kávés
playbig
brauswetter falióra
herendi faliváza
aranyozott tányérok
aranyfácános herendi
ruha l
napako lámpa
1913 turul
húsvéti kerámia
hollóházi madár mintás
antik teababa
lóportré
eternal beau
külföldi bankjegyek
hegyiverseny
anyák napi
arany karperec 14k
nyomásmérőóra
szovjet karácsonyfa dísz