rézkarc (16 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 09. 22:03
165.000 HUF
464.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 13:47
29.500 HUF
83.05 USD
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
81.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
24.000 HUF
67.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 11:05
8.200 HUF
23.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 09:38
8.000 HUF
22.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:25
7.500 HUF
21.11 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 07:23
2.499 HUF
7.04 USD
nemere istván
skandináv váza
1899
datált
herendi bányász
szecessziós tálalószekrény
1948 forint
harcosok
barokk porcelán figura
antyipina galina
papírzacskó
romanum
kovács margit fonó
töreky
1793
porcelán lapostányér
pálinkás kristály
szempilla
baksai
bucsincsák
tankcsapda
maci mackó
orvosi könyv
herendi gyümölcsmintás
zsolnay sinkó váza