fajansz (12 tétel)
Feltöltve: Ma, 19:04
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 14:32
5.700 HUF
15.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 08:56
3.800 HUF
10.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 15:05
1.500 HUF
4.17 USD
Csehszlovák festett-mázas fajansz/kerámia teáscsésze,aljával.Mérete: Tányér :16 cm átmérőjű Csésze:9
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:17
9.000 HUF
25.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 10:28
1.200 HUF
3.33 USD
Feltöltve: 2023. máj. 14. 23:20
8.000 HUF
22.22 USD
bártfay judit
5 fillér 1955
ovális keretben
kézimunka olló
limoges váza
lenvászon zsák
esprit óra
jambiya
nagyméretű fotó
bőr szandál
stan pan
hologramos
antik ezüst teáskanál
piaci jelenet
szabó ágnes
rúna
lenkey zoltán
réz üvegasztal
zsolnay hófehérke
illatgyertya
real
cicás festmény
tér és forma
mezőtúri váza
10 k