szamócás (2 tétel)
légli
antik falidísz
lelkes
számolócédulák
zománc mária
mese jelenetes
rózsaszín párduc
kerámia csempe
start pisztoly
csillagszóró
horganyzott kád
intarziás kisasztal
jakob
akció figura
répa
aranyozott étkészlet
kínai kanál
szódásüveg debrecen
huszáros
testamentum
antik ezüst gyertyatartó
képeslap világháború
zenélő karácsonyfadísz
ezüst medál papucs
indiai lámpa