Zsolnay eozinos (1 tétel)
fogat
színezett rézkarc
fém kazetta
étkező garnitúra
csont szobor
varró asztalka
pávatoll
töltőceruza
art deco váza
fdc
fűszertartó fiók
mákdaráló
biszkvit porcelán
ökörszemes keret
kalevala
kunszentmárton
london topáz
forrasztó
moziplakát
salamander
szecessziós képkeret
bécsi óra
kobalt
fogathajtás
aranyozott bross