lovas szobor (2 tétel)
rózsa ezüst
rékassy
aranyozott bross
könyvszekrény antik
matáv
zsolnay vadkan
intarziás vitrin
sekonda
üveg asztaldísz
jézus kép
autó kvartett
üvegpohár
női akt bronz
iparművész kerámia váza
dohánytartó
üveg vajtartó
man
ilosvai varga
régi motor
kossuth címer
szigony
bank
köhler
hollóházi jurcsák
givenchy