spanyol (1 tétel)
sün kerámia
tappancs
ezüst fácán
alföldi porcelán saturnus
herpai festmény
jelzett fa
supraphon
nyaraló
freud
zalaváry miklós
dupondius
szivárvány opál
bihon győző
100 forint 1989
gorka lámpa
akasztó fogas
kitűző magyar
brunner
xviii század
rubint ávrahám
vasasztal
távos autó
madár itató
mondia
rudolf ditmar znaim