zsolnay n (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 21:00
44.000 HUF
123.61 USD
Antik Zsolnay keràmia,jelzett gyönyörű gyüjteménybe, dekorációnak, Múzeumi jelleg, Rózsaszín, szürke
19.800 HUF
55.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 20:36
9.900 HUF
27.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 13:18
48.000 HUF
134.85 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 07:07
25.000 HUF
70.24 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 17:42
2.842 HUF
7.98 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 17:39
3.333 HUF
9.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 15:07
2.890 HUF
8.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 15:36
220.000 HUF
618.07 USD
barokk mintás terítő
kaleh
takar
antik szűzmária medál
gyűjtőtok
porcelán bevonatos
régi karácsonyfa dísz esernyő
kd
pósfai
húsvét szigeteki
selyem ruházat
fából készült falidísz
mokép kártyanaptár
hollóházi pörgöző lányok
kincsem 3000
nicaraguai
gdr német porcelán figurális
ról
csók istván rézkarcok
arany papír pénz
1945 penny
kovács margit pár
antik játék busz
ezüst sajtos
200 forintos 2007