margit (2 tétel)
Feltöltve: Ma, 12:58
8.000 HUF
22.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 18:16
14.300 HUF
40.28 USD
mintára
gránát ezüst aranyozott
nyithat asztal
zsolnay pompadour ii kávés
alföldi virágmintás tálca
dísz üveg kínáló
fogathajt�s
tarkedlis�t
hadihajók
kopogtató ajtódísz
hollóházi artdeco cica
mini bögre csésze
lila álom
orrszarvúbogár
nicaraguai
szecessziós mahagóni
sterling ezüst rózsalánc
kamcsatka ősnépei
gyémánt karkötő briliáns
kaspó fal
nagyméretű porcelán elefánt
merőkanál jelzett
piros köves bizsu fülbevaló
katona endre
shiwan porcelán