bornyit�� (1 tétel)
karácsonyfadísz váza
oooooriás zománctábla
palecek
hertay mária rézkarc
régi filmes fényképezőgép
brilles ékszer
alföldi sárga zöld
vadászos tányér
agár wood
1955 november
sütő éva
kőbányai ritka
langer
loft konyhai
moszkvai olimpiai
díszbaba
ezüst karkötő zsuzsu
belgium euro
hippi mintás
bauhaus termosz
aranyozott gránát
hegyiverseny
birizdó gabriella
ametiszt gyémánt
eton mintás herendi teáskészlet