amerikai (3 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 11. 00:16
2.200 HUF
6.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 09:02
1.990 HUF
5.56 USD
art deco medál
réz sütő
barta mária
szakácskönyvtartó
zsolnay perzsamintás
levél tartó
réz ágyú
jános kalmár
weimar óra
farkas béla
csépa
lengyel teáskészlet
rubin kő
50 fillér 1920
intarziás dohányzóasztal
öltönyóra
gránátkő
gránit szilke
folyó
xviii század
tű goblein
fa fali
vertel józsef
kalocsai hímzett
férfi köves gyűrű