e t (3 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 26. 18:00
1.000 HUF
2.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 17:59
1.000 HUF
2.81 USD
uránzöld üveg
alföldi rózsás
rattan garnitúra
retro hamutartó
18 század
10 forint 1969
korondi tányér
100 forint 1984
zsugor
bényi
szalon garnitúra
antik váza
santho
hollóházi kecsege
kis üveg kiöntő
ötszáz pengő
recta
bidermayer
zárdamunka
figurális kerámia
inas
régi kanál
boa
utasellátós
aranyozott porcelán