csere (0 tétel)
aranyozott tányérok
stoll
erik höglund
jenaer
svéd gyertyatartó
posztósapka
4066966
gerhardi
bálja
dybisewszky
karácsonyfadísz oroszlán
falu rézkarc
1967 kártyanaptár
1965 kártyanaptár
régi bőr címke
sweet violets
salute
ereklyetartós
1972 december
elefántos ékszer
elad
fehérarany opál
kornerupin
színezett képeslap
vadászos tányérok