horogkeresztes (0 tétel)
szalámit villa
csk
500 won
18 k arany ra
tenisz�t
5 peng 1944
i andrás emlékérme
zsolnay tányérkocsonyás
német porcelán lovashintó
olaj vászon festmény deák
zsm absztrakt
csipkés áttört kerámia
petróleum lámpa csavaró
dalmata kutya
közrefogva
zsolnay olvas
kakasos óra
militária 1 v h
intarziás bútor szekrény
csavart virág
drót fa
kastély tálaló szekrény
walther kínáló
szecessziós asztalközép üveggel
st dupontöngyújtó