herendi falilámpa (1 tétel)
jelzett bizsu
zsolnay fali tál
rozsda
buszjegy
sörbontó
porcelán malac
negatív
mázas korsó
ezüst gömb
talpas üveg
kladács
német bicska
kemping főző
bogyós gyűrű
17 század
füles újság
kaláris
fassel ferenc
paon de peking
szőrme gallér
fiú porcelán
angol zöld
antik könyves szekrény
faragott komód
hüsi