plakett (0 tétel)
retro kerámia falikép
durit pohár
dyrlund
kolónia
hálóruha
arkadia
karácsonyfa gömb dísz
horthy pengő
sevani
ezüst női
bross jelzett
ágost
levél formájú
hímzésminta
karácsonyi kerámia
witch
izsó miklós
start pisztoly
mancs őrjárat
csokoládé öntőforma
ortodox kereszt
vászon hímzett
lengyel bögre
500 forint 1956
retro karácsonyfa izzósor