zsolnay török (228 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 15:56
450.000 HUF
1,257.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 22:23
50.000 HUF
139.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 09:56
36.990 HUF
103.40 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 08:19
9.800 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 18:37
55.000 HUF
153.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 14:41
19.990 HUF
55.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 19:42
22.000 HUF
61.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 10:42
40.000 HUF
111.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:50
49.000 HUF
136.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 05:37
58.017 HUF
162.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 08:39
14.990 HUF
41.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 09:07
9.000 HUF
25.16 USD
150.000 HUF
419.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 11:33
215.000 HUF
601.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 22:00
55.000 HUF
153.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 17:49
26.500 HUF
74.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 12:36
380.000 HUF
1,062.22 USD
Zsolnay, Török János tervezte art deco porcelán akt,23cm, eredeti, jelzett, hibátlan, vitrin minőség
26.500 HUF
74.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:24
135.150 HUF
377.79 USD
gyerek kanál
végelbocsátó
hatalmas porcelán
melegentartó
pengő 1938
zsolnay inda
mikulás virágos
vintage szőnyeg
színházi szék
ón kehely
koppay
art deco asztalka
bécsi rózsás
pianegonda
fém asztal
zsolnay doboz
tamási áron
platina gyűrű
zsolnay piros pöttyös bögre
wok
röviditalos pohár
herendi halas
üvegtárgyak
üveg tojástartó
17 századi