Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Terméktípus

További opciók ...
Készítő, márka

További opciók ...

További opciók ...

További opciók ...
Jelzett

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Barokk (3.388 tétel)
1. oldal / 35

Antik barokk mintás ezüst tálca, 185 g -10% Antik barokk mintás ezüst tálca, 185 g
Feltöltve: 2024. máj. 20. 19:03
85.000,-
76.500 HUF 215.63 USD
Régi barokk jelenetes falikárpit, gobelin kép (L3444) -30% Régi barokk jelenetes falikárpit, gobelin kép (L3444)
35.000,-
24.500 HUF 69.06 USD

Antik Barokk Szekrény !!!

A második képen látható valószínű a készitő neve!
Feltöltve: 2024. máj. 13. 20:29
700.000 HUF 1,973.06 USD
2.800 HUF 7.89 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:46
120.000 HUF 338.24 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:50
4.000.000 HUF 11,274.62 USD
160.000 HUF 450.98 USD
Barokk -rokoko hasas,3 fiókos ,komód.90x85x40cm -20% Barokk -rokoko hasas,3 fiókos ,komód.90x85x40cm
265.000,-
212.000 HUF 597.55 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:30
190.000 HUF 535.54 USD
385.000 HUF 1,085.18 USD
165.000 HUF 465.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:30
85.000 HUF 239.59 USD
1.250.000 HUF 3,523.32 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:38
1.250.000 HUF 3,523.32 USD
450.000 HUF 1,268.39 USD
750.000 HUF 2,113.99 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
55.000 HUF 155.03 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
40.000 HUF 112.75 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
45.000 HUF 126.84 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
210.000 HUF 591.92 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
130.000 HUF 366.43 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:10
105.000 HUF 295.96 USD
BERKES ANTAL (1874 - 1938) PÁRIZSI NOTRE DAME -20% BERKES ANTAL (1874 - 1938) PÁRIZSI NOTRE DAME
370.000,-
296.000 HUF 834.32 USD
145.000 HUF 408.70 USD
Neobarokk szalon garnitúra, ülőgarnitúra -20% Neobarokk szalon garnitúra, ülőgarnitúra
230.000,-
184.000 HUF 518.63 USD
15.000 HUF 42.28 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:49
9.000 HUF 25.37 USD
25.000 HUF 70.47 USD
Aranyozott barokk fotel , karosszék -25% Aranyozott barokk fotel , karosszék
Feltöltve: Tegnap, 08:33
79.900,-
59.925 HUF 168.91 USD
Barokk kanapé , szófa -25% Barokk kanapé , szófa
Feltöltve: Tegnap, 08:30
139.900,-
104.925 HUF 295.75 USD
3.500 HUF 9.87 USD
Antik barokk tükör 265x125cm -20% Antik barokk tükör 265x125cm
Feltöltve: 2024. máj. 20. 20:39
330.000,-
264.000 HUF 744.12 USD
Bécsi barokk szalongarnitura garnitúra -20% Bécsi barokk szalongarnitura garnitúra
575.000,-
460.000 HUF 1,296.58 USD
Bécsi barokk faragott fa csillár -20% Bécsi barokk faragott fa csillár
175.000,-
140.000 HUF 394.61 USD
Antik bécsi barokk ülőgarnitúra -20% Antik bécsi barokk ülőgarnitúra
750.000,-
600.000 HUF 1,691.19 USD
85.000,-
76.500 HUF 215.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 18:56
26.000 HUF 73.29 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:50
328.000 HUF 924.52 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:47
40.000 HUF 112.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:43
45.000 HUF 126.84 USD
3.900 HUF 10.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:39
95.000 HUF 267.77 USD
4.000 HUF 11.27 USD
Ónémet asztal címeres asztallappal 18.sz Wappentisch -30% Ónémet asztal címeres asztallappal 18.sz Wappentisch
79.000,-
55.300 HUF 155.87 USD
Barokk Gyöngysor. Certifikációval. -30% Barokk Gyöngysor. Certifikációval.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:33
24.990,-
17.493 HUF 49.31 USD
Antik Barokk Gyöngysor. -30% Antik Barokk Gyöngysor.
21.990,-
15.393 HUF 43.39 USD
Porcelán hölgy figura farönk mellett gildezett alappal 23cm -20% Porcelán hölgy figura farönk mellett gildezett alappal 23cm
14.500,-
11.600 HUF 32.70 USD
XIX. század eleji olaj, vászon festmény, 17 x 20 cm-es. -40% XIX. század eleji olaj, vászon festmény, 17 x 20 cm-es.
18.000,-
10.800 HUF 30.44 USD
XIX. századi szinezett litografia, 32 x 24 cm-es nagyságú szépség. -40% XIX. századi szinezett litografia, 32 x 24 cm-es nagyságú szépség.
50.000,-
30.000 HUF 84.56 USD
Linometszet, szines, antik, keretben, 15 x 18 cm-es. -40% Linometszet, szines, antik, keretben, 15 x 18 cm-es.
8.000,-
4.800 HUF 13.53 USD
XIX. századi szines metszet, 46 x 57 cm-esek, keretezve. -40% XIX. századi szines metszet, 46 x 57 cm-esek, keretezve.
80.000,-
48.000 HUF 135.30 USD
Litográfia a Van Dyck studiótól, antiq, 60 x 45 cm-es. 0277 -40% Litográfia a Van Dyck studiótól, antiq, 60 x 45 cm-es. 0277
38.000,-
22.800 HUF 64.27 USD
XIX. századi szines metszet, 23 x 33 cm-esek, keretezve. -40% XIX. századi szines metszet, 23 x 33 cm-esek, keretezve.
58.000,-
34.800 HUF 98.09 USD
Alt wien porcelán szobor a XIX. századból, 18 cm-es nagyságú.2102 -40% Alt wien porcelán szobor a XIX. századból, 18 cm-es nagyságú.2102
26.000,-
15.600 HUF 43.97 USD
80.000,-
48.000 HUF 135.30 USD
XIX. századi fametszet, , 13 x 9 cm-es.gyűjtőknek kiváló. -40% XIX. századi fametszet, , 13 x 9 cm-es.gyűjtőknek kiváló.
45.000,-
27.000 HUF 76.10 USD
XIX. századi fametszet, , 13 x 20 cm-es.gyűjtőknek kiváló. -40% XIX. századi fametszet, , 13 x 20 cm-es.gyűjtőknek kiváló.
35.000,-
21.000 HUF 59.19 USD
XIX. századi szines metszet, 37 x 28 cm-es, keretezve. -40% XIX. századi szines metszet, 37 x 28 cm-es, keretezve.
20.000,-
12.000 HUF 33.82 USD
Szines metszet, 17 x 15 cm-es nagyságú, gyűjtőknek kiváló. -40% Szines metszet, 17 x 15 cm-es nagyságú, gyűjtőknek kiváló.
8.000,-
4.800 HUF 13.53 USD
XIX. századi szines metszet, 17 x 25 cm-es,antik keretben -40% XIX. századi szines metszet, 17 x 25 cm-es,antik keretben
38.000,-
22.800 HUF 64.27 USD
Linometszet, szines, antik, keretben, 10 x 13 cm-es. -40% Linometszet, szines, antik, keretben, 10 x 13 cm-es.
30.000,-
18.000 HUF 50.74 USD
XIX. századi szines metszet, 28 x 38 cm-es, keretezve. -40% XIX. századi szines metszet, 28 x 38 cm-es, keretezve.
30.000,-
18.000 HUF 50.74 USD
XIX. századi olaj, vászon életkép, szignált, 30 x 38 cm-es. -40% XIX. századi olaj, vászon életkép, szignált, 30 x 38 cm-es.
280.000,-
168.000 HUF 473.53 USD
58.000,-
34.800 HUF 98.09 USD
58.000,-
34.800 HUF 98.09 USD
30.000,-
18.000 HUF 50.74 USD
43.000 HUF 121.20 USD
XIX. századi olaj, fán,festmény, rabbi ábrázolás, 43 x 60 cm-es. -40% XIX. századi olaj, fán,festmény, rabbi ábrázolás, 43 x 60 cm-es.
220.000,-
132.000 HUF 372.06 USD
XIX. századi utolsó vacsora ábrázolás, festmény, olaj, fán, 87 x 63 cm-es. -40% XIX. századi utolsó vacsora ábrázolás, festmény, olaj, fán, 87 x 63 cm-es.
80.000,-
48.000 HUF 135.30 USD
Utolsó vacsora ábrázolás, 40 x 16 cm-es ,festmény, olaj fán, keretben.antik -40% Utolsó vacsora ábrázolás, 40 x 16 cm-es ,festmény, olaj fán, keretben.antik
80.000,-
48.000 HUF 135.30 USD
Lotz Károly műhelyből, festmény, akvarell, 26 x 22 cm-es -40% Lotz Károly műhelyből, festmény, akvarell, 26 x 22 cm-es
140.000,-
84.000 HUF 236.77 USD
XIX. századi festmény üvegre, olaj, 21 x 26 cm-es. -40% XIX. századi festmény üvegre, olaj, 21 x 26 cm-es.
50.000,-
30.000 HUF 84.56 USD
XVIII. századi olaj, fán, festmény,  portré, 27 x 42 cm-es. -40% XVIII. századi olaj, fán, festmény,  portré, 27 x 42 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 202.94 USD
XVIII. századi olaj, vászon festmény, szignált, 13 x 16 cm-es -40% XVIII. századi olaj, vászon festmény, szignált, 13 x 16 cm-es
240.000,-
144.000 HUF 405.89 USD
L. Bertini (Karl Kauffmann) szignóval festmény, olaj, fán, 18 x 31 cm-es -40% L. Bertini (Karl Kauffmann) szignóval festmény, olaj, fán, 18 x 31 cm-es
280.000,-
168.000 HUF 473.53 USD
39.900 HUF 112.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 08:28
85.000 HUF 239.59 USD
30.000 HUF 84.56 USD
95.000 HUF 267.77 USD
85.000 HUF 239.59 USD
Teázó asztal barokk -15% Teázó asztal barokk
35.000,-
29.750 HUF 83.85 USD
45.000 HUF 126.84 USD
98.000 HUF 276.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 08:16
550.000 HUF 1,550.26 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 01:04
200.000 HUF 563.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 00:59
65.000 HUF 183.21 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 22:28
13.000 HUF 36.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 21:11
120.000 HUF 338.24 USD
18.500 HUF 52.15 USD
65.000 HUF 183.21 USD
40.000 HUF 112.75 USD
81.000 HUF 228.31 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 17:23
35.000 HUF 98.65 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 15:30
5.500 HUF 15.50 USD
100
1 2 3 4 5 ... 35
Ugrás erre az oldalra: