negyed ütős óra (18 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:28
277.500 HUF
783.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 19:36
120.000 HUF
338.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
776.70 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,525.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:20
480.000 HUF
1,355.70 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 05:15
550.000 HUF
1,553.41 USD
350.000 HUF
988.53 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 07:52
250.000 HUF
706.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 16:19
99.900 HUF
282.16 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 18:41
120.000 HUF
338.93 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
988.50 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 23:32
50.000 HUF
141.22 USD