Herendi bonbonier (0 tétel)
hollóházi barna
intarziás tálca
aquincum ló
ii erzsébet királynő
wedgwood váza
karácsonyi üveg
topográfia
raktár
japán képeslap
jelzett tányér
ház kerámia
krisztus pilátus előtt
zsolnay urna
kasmír sál
üveg butella
bronzplakett
várkonyi károly
ezüst korall gyűrű
kristály whiskey
zsolnay sorozat
régi fűrész
madrid
réz üvegasztal
gránát bross
rosenthal szobor