vászon táska (2 tétel)
hollóházi erika váza
üveg csirke
retro kávéfőző
kaszakő tartó
öreg pipás
zsolnay krumpli figura
kovács fújtató
abrudan
delfin könyvek
antik vadász
herendi vh mintás
karácsonyfa tartó
porcelán villa
mária jézus
istenség
jelzett fa
jablonec
játék babakocsi
kolozsváry kerámia
kallós
jereván
converse
földes imre
aldo
100 dollár