bakelit (25 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 27. 09:31
125.000 HUF
349.70 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 08:04
45.000 HUF
125.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:05
33.500 HUF
93.72 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 08:43
20.000 HUF
55.95 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 00:11
11.990 HUF
33.54 USD
Antik papírmasé és bakelit BETLEHEM figurák Három Királyok Szentcsalád állatok egybe a képek szerint
9.999 HUF
27.97 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 09:05
9.800 HUF
27.42 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 17:36
7.900 HUF
22.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 23:59
6.999 HUF
19.58 USD
6.999 HUF
19.58 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 23:48
5.999 HUF
16.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 04:26
4.999 HUF
13.99 USD
Feltöltve: 2023. jún. 13. 23:34
4.999 HUF
13.99 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 13:22
4.300 HUF
12.03 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 13:07
4.000 HUF
11.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 14:19
3.000 HUF
8.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 09:12
995 HUF
2.78 USD
fátyolüveg váza
konyha mérleg
mutter
király józsef
jakovits józsef
katonai zubbony
fáy andrás
macsak
lándzsahegy
antik hintaló
tibeti szobor
aranyozott evőeszközkészlet
gorka kínáló
lego duplo
szocreál festmény
porcelán asszony
vas lánc
zsolnay olvasó fiú
károly andor
fekete piros váza
vászonruha
barsi ferenc
luna
hímzett lepedő
1 fillér 1900