kagyló gyűjtemény (0 tétel)
gyimesi
ritka kerámia
kesztyű doboz
méray
50 fillér 1938
vászon terítő
bornemisza lászló
laborcz
kamerun
ajtókitámasztó
krómdiopszid
aquincum elefánt
kép óra
bőr kesztyű
mongol
muránói nyaklánc
tányér tartó bak
ifj benedek jenő
zumpfe klára
török jános sérült
hőerőmű
dán lámpa
györgyey
donner
gdr porcelán