biedermeier (0 tétel)
ritka üveg váza
majolika figurális
versace nyakkendő
barokk fotel párban
vitorlásos rézkarc
mnb prospektus
elefántfejes
nádazott ülőgarnitúra
thonet szék jelzett
w a a co
sárkány csillár
fürst józsef festmény
kő szerű
ereklyetartós
rega
elefántos porcelán
régi medvék
szent istván doboz
ibolya mintás csésze
vegyes karóra
antik mandzsettagomb
vmc
szovjet dísz
miroslav klinger
kartü