fedeles tál (0 tétel)
metszett kristály pohár
epiag cukortartó
kerámia dísztányér
retro étkező asztal
labirintus
kínáló porcelán tál
szentessy
retro matrica
fa figurák
badár erzsébet
s m
porcelán paraszt tál
gobelin alap
jelzett tányér
artdeco karóra
várnegyed
zsolnay kávés kiöntő
zsolnay papagáj
keleti jelenet
antik ezüst teáskanál
zászlónk
csehszlovák fotel
lenvászon ing
matyó legény
régi petróleum lámpa